Як накачати біцепс вдома

Як накачати біцепс вдома?

Це питання часто виникає в думках багатьох чоловіків сучасного світу. Дуже часто немає бажання відвідувати спортивний зал з різних причин. То можна накачати біцепс вдома? Звичайно можна!

Тренування.

  • Для тренування вдома найкраще підходить гантелі. Може бути одна гантель. Виконуємо підйоми гантелі або стоячи згинаючи руки або сидячи з упором ліктя в ногу. Звертаємо увагу на те, щоб лікті не хиталися, а рухи відбувалися не хаотично, а скоординовано. Не потрібна зайва розкачка і ривки. Перший етап тренувань – це підготовка м’язів до навантаження.
  • bicuhaВиконуємо 3-5 підходів по 7-9 повторів. Вагу підбираємо так, щоб десятий раз нам давався дуже складно, особливо в останніх підходах. Можна допомогти трошки собі на останньому повторенні у підході.
  • Вправи: підйом гантелі на біцепс стоячи, підйом гантелі на біцепс сидячи. Цих двох вправ ДОСТАТНЬО, щоб нагрузити біцепс. Пам’ятайте – ви не вживаєте стероїди і вам не потрібно ПЕРЕТРЕНОВУВАТИСЯ. Можна також виконати додатково декілька підходів підтягування на турніках. Більше 12 підходів сумарно на один м’яз категорично не потрібно. Новачкам слід зосередитися на числі 6-8 підходів на групу м’язів.

Відпочинок.

Повторне тренування біцепсу повинно відбутися орієнтовно не раніш ніж за 6-7 днів від попереднього. Біцепс використовується в багатьох інших вправах і це заважає його повноцінному відновленню.

Харчування.

Харчування при зайнятті спортом культуризмом повинно бути збалансоване і багате білками і вуглеводами. Потрібно їсти багато м’яса, молочних продуктів, яєць, а також продуктів, що підвищують природній рівень тестостерону.

Тестостерон.

Гормон тестотерон має андрогенну та анаболітичну дію. Він є необхідний для нормального росту м’язів. Необхідно вжити заходи по відновленню та підвищенню рівня тестостерону природними способами. Попутно отримаєте покращення якості сексуального життя, привабливі чоловічі риси та краще здоров’я.

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *