Правильне харчування при зайняттях бодібілдінгом

Багато людей мріють про гарну спортивну фігуру. Але далеко не всі роблять до цього правильні кроки. А навіть якщо і роблять то не завжди з достатньою точністю і настирливістю дотримуються наміченого плану. Здавалося б все просто, тренування, здорове харчування, нормальний сон, відпочинок. Але якщо не дотримуватися достатньо добре хочаб чогось результату не буде і людина розчаровується. Найбільш важкими є спалювання зайвої ваги та накачка м’язів. Розглянемо харчування при накачці м’язів.DSC_0282ss

Варто знати, що м’язовий ріст буде відбуватися у більшості людей лише у випадку якщо кількість отримуваних калорій більше ніж кількість витрачених. Звісно з цього правила є виключення і досвідчені бодібілдери вміють нарощувати м’язи не поправляючись, та для початківців виконувати всі ці речі надзвичайно складно і знань немає. Тому просте правило – кількість калорій повинна бути достатньою.

Будівельним матеріалом для м’язів є білок. Білок міститься в багатьох продуктах та найбільше його у курячому філе грудки, у м’ясі індички, у рибі, знежиреному кисломолочному сирі (творог). Потрібно забезпечувати понад 2 грам на кілограм ваги тіла для впевненого росту м’язів. Менше не вийде, організм “перекачуватиме” білок з одних м’язів у інші по колу і результат буде “0”. Якщо у вас не ростуть силові, а ви дрищ, значить потрібно більше білку. Три пачки знежиреного кисломолочного сиру та 400 грам грудки на день це не вигадки, а реальність. Для ще кращих результатів додайте до написаного вище сироватковий протеїн (whey proteine).

Вуглеводи. Це енергія. Містяться в більшості продуктів. Широко представлені у всіх стравах української кухні. Але слід пам’ятати, що надлишок вуглеводів відкладеться у вигляді жиру. Відрегулюйте калорійність раціону, щоб на вуглеводи приходилося не більше 40% загальної калорійності раціону.

Жири. Хтось думає, що щоб схуднути треба виключити всі жири. Це неправильно, адже жири потрібні організму, як тваринні так і рослинні. Рослинні обов’язково потрібні бо вони ненасичені.

Загальна калорійність по білкам та вуглеводам повинна бути врегульована так, щоб не відбувалося швидкого росту жирового шару. Чітко слідкуйте щотижня за своїми жировими складками на животі і при збільшенні шару жиру урізайте вуглеводи та жири на 10%. Жир не повинен рости в 5 разів швидше м’язів. Якщо за місяць ви додали понад 3 кг ваги то знайте, м’язи тут максимум 1 кілограм (при умові правильних тренувань і достатньої кількості білку).

Вітаміни… пізньою осінню, зимою, весною необхідно приймати вітамінні комплекси, без них гормональна система не забезпечуватиме росту м’язів. Також для накачки потрібно мати гарний рівень тестостерону, як підвищити природнім шляхом свій тестостерон, читайте тут та продукти для підвищення рівня тестостерону. Також ознайомтеся із причинами зниження рівня тестостерону.

Добавки (НЕ ЗАМІНА!!!) для високих результатів у накачці м’язів, це не реклама, просто, щоб ви бачили, що це протеїн:

Опубліковано у бодібілдінг, Здоров'я, спортивне харчування | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *