Харчування в бодібілдінгу – 10 простих правил

Принципи харчування в бодібілдінгу

1. Бодібілдінг це як земля на 3-х китах – харчування, тренування і дисципліна. Усі складові дуже важливі і без них прогрес неможливий.

2. Якщо Ви не харчуєтеся правильно – результату не буде – ви різко вийдете на плато і все.

3. Перше, що потрібно зробити це визначити калорійність раціону, і збільшуючи чи зменшуючи калорійність, відповідно худнути чи набирати вагу. Набір м’язів при дефіциті калорій малоймовірний і можливий лише в перший місяць(два) тренувань.

4. Щоб набирати м’язи потрібно до калорійності при якій Ваша вага не міняється протягом двох тижнів додати 10% калорій.

5. Третину раціону бодібілдера повинен становити білок. Загальний принцип широко відомий – потрібно споживати не менше 2 грам білка на 1 кілограм сухої маси (ваша вага натще мінус вага жиру).

6. Харчуватися потрібно в 5-6 заходів (або більше), не менше ніж раз на 3 години.

7. В кожному прийомі їжі повинні міститися якісні тваринні білки – на одній вівсянці чи макаронах нікуди не заїдеш (хіба пузо нароститься).

8. Для покращення засвоєння білку кожен прийом їжі повинен містити вуглеводи. Не потрібно їсти грудки без нічого – толку буде 0, білки згорять в якості палива. Обов’язково комбінуйте з вуглеводами – хлібом, макаронами, рисом, гречкою.

9. Дисципліна: режим харчування порушувати не можна, кожний голодний період, це два кроки назад.

10. Плануйте харчування наперед – на тиждень чи два, це допоможе вам більш професійно і правильно придбати продукти, щоб виключити неправильні прийоми їжі.

Опубліковано у бодібілдінг, спортивне харчування | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *