55 способів підвищити рівень тестостерону (частина 3.)

31. Фастфуд. Якщо чоловік хоче бути чоловіком, йому не слід харчуватися в системі швидкого харчування. Фастфуд містить в основному продукти, вказані в попередніх пунктах цієї статті і інші шкідливі інгридієнти. Є такий чудовий фільм, котрий називається “Подвійна порція”. Подивіться і бажання відвідувати фастфуд у вас відпаде.

32. Рослинна соняшникова олія і майонез.

Рослинна олію також можна вживати, але слід пам’ятати, що вона трішки знижує рівень тестостерону. Все залежить від комбінації поліненасичених кислот, що входять в склад масла. Чоловікам не слід їсти багато майонезу, так як він складається з соняшникової олії.

33. Шипучі напої (з вуглекислим газом) починаючи від мінеральної води і закінчуючи кока-колою і енергетиками. В них містяться речовини, що “закисляють” оганізм, цукор, підсилювачі спраги (такі напої, як це не дивно, обезвожуують оганізм), кофеїн.

34. Продукти холодного копчення (рідиною). Копченості напряму вражають тканини яїчок, які виробляють тестотерон. Копчення повинно бути натуральним, краще, якщо воно буде гарячим.

35. Червоне сухе вино. Саме виноградне червоне вино, а не фарбований спирт, котрий часто продають під виглядом вина. Червоне вино пригнічує ароматазу, котра переводить тестостерон в естроген. Норма вина на день не більше склянки. Це не відноситься ні до горіли ні до шампанського, ні до коньяків ні до самогону ні до білого вина. Ці напої негативно впливають на вироблення тестостерону.

36. Спеції подавляючі зовнішній ксеноестроген (фітогормони). Кардамон, стручковий червоний перець, каррі, часник, цибуля, куркума. Спеції – це основа індійської кухні. Дослідження показують, що рівень сперматогенезу (розвитку сперматозоїдів) у індійців на порядки вище, ніж у європейців. Велику роль у цьому відіграють спеції.

37. Приймайте вітамін C. Поряд із зміцненням імунітету цей вітамін, так як і цинк гальмує перетворення тестостерону в естроген. Не варто купляти окремо вітамін С, краще одразу купити мультивітамінний комплекс, в складі котрого окрім вітаміна С є ще і інші важливі мікроелементи.

38. Приймайте вітаміни А, В, Е. Ці вітаміни також допомагають виробленню тестостерону в організмі. Грамотна збалансована дієта дозволить підтримувати їх рівень, однак мультивітамінний комплекс не завадить.

39. Вітамін Е. В нього особлива функція. Між інсуліном і тестостероном є визначена дистанція. Інсулін не повинен близько підходити до тестостерону, інакше він його інактивує. Вітамін Е є транспортною базою котра вбудовується між ними, якщо вони зближуються. Вітамін Е антиоксидантне чудо природи. Вітамін Е – захист функції тестостерону. Жіночі гормони дуже стійкі, вони самі можуть погасити любу агресію, а от чоловічий гормон, навпаки, потребує захисту, і кращий захист це вітамін Е. Вітамін Е не дає чіплятися зайвому атому водню.

Спорт

40. Займатися силовими вправами з гантелями, штангою чи тренажерами, не частіше 3 разів на тиждень.

41. Кращі вправи для підняття рівня тестостерону – базові, а саме: присідання, станова тяга, жим штанги чи гантелей лежачи, жим штанги над головою, підтягування, відтискання від брусів.

42. Уникайте перетренованості. Надто часті тренування можуть негативно сказатися не тільки на психологічному стані (сильне виснаження), але і на гормональному рівні. Робіть перерви між походами в зал для відновлення своїх сил. Оптимальна кількість -3-4 тренування на тиждень.

43. Аеробіка – це для жінок. Аеробіка, тренування на велотренажері призводять до м’язової втоми, що в свою чергу призводить до збільшення концентрації кортизолу в організмі і зниження тестостерону. В даному випадку карідонавантаження не корисні, а діють проти чоловіка.

44. Тренування в компанії красивих дам. Взагалі жіноча половина непогано підіймає тестостерон. При спілкуванні з красивою дівчиною рівень секреції чоловічого гормону підвищується на 40% І це не межа. Візьміть подругу в зал. І їй корисно і вам добре.

БАДи з аптеки (безпечні, але не варто приймати їх всі одразу)

45. Трибулус террестрис (Tribulus terrestris, Якірці стелючіся)

46. Епімедіум, горянка (Horny goat weed)

47. Корейський женьшень (Panax ginseng)

48. Даміана (Turnera aphrodisiaca)

49. Мака перуанська або клоповник мейена (Lepidium meyenii)

50. Муіра пуама (катуаба, леріосма, Ptychopetalum olacoides)

51. Йохімбе (Corynanthe yohimbe)

52. Квітковий пилок (Bee polen)

53. L-карнітин

54. ВСАА (амінокислоты: лейцин, ізолейцин, валін)

55. Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти

Читати з початку…

Опубліковано у бодібілдінг, Здоров'я | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до 55 способів підвищити рівень тестостерону (частина 3.)

  1. Пінґбек: 55 ways to increase your testosterone level (part 2) | Health, bodybuilding, fitness, bicycle, nutrition, information and technology

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *