Як впливають тренування та спортивна дієта на якість життя?

От уже декілька місяців я дотримуюся спортивної високобілкової дієти та практикую тренування для нарощування м’язової маси та для розвитку сили. Що змінилося за цей час? Перше, що я помітив то це те, що прогрес можливий і він реальний. Так за декілька місяців загальний м’язовий тонус став набагато краще. Що це означає? Це те, що осанка стала більш правильною, хода стала швидшою, втомлюваність від звичайного навантаження зменшилось.

Скільки вдалося добитися в м’язових об’ємах? Ось тут ситуація не така відчутна оскільки жировий шар також змінився і став більшим! Так висококалорійна не дуже вивірена дієта призвела до набору зайвих кілограмів.

Сила. Сила стала більшою по деяким вправам на 50-70%. У абсолютно всіх вправах вдалося добитися значного нарощування робочої ваги.

Здоров’я. Дотримуючись спортивної, багатої білками дієти вдалося позбавитися простудних захворювань. Тепер не хворію так часто як раніше, хоча в зал ходить багато людей і відповідно ймовірність підхопити вірус більша.

Чоловіча сила. Значних змін не відмітив, тобто думаю, що це не впливає значним чином на такому короткому періоді часу. Особливо якщо проблем то і не було.

Впевненість у собі. Із збільшенням сили звісно збільшилася і  впевненість у собі. Думаю це хороше відчуття, яке робить людину більш щасливою.

Ну ось покищо все, що хотів сказати. Тренуйтеся і робіть своє життя кращим.

 

Опубліковано у бодібілдінг, Здоров'я, спортивне харчування | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *