Методи збільшення довжини члена

Медична статистика каже, що деякі нехірургічні способи по збільшенню довжини чоловічого пенісу є більш ефективними ніж хірургічні, здатні викликати лише гнів і розчарування пацієнта.

Згідно з результатами спеціально проведеного дослідження, опублікованого на цьому тижні в  Journal of the British Association of Urological Surgeons, хірургічні методи збільшення чоловічого статевого органу досить небезпечні і несуть за собою недопустимо велику кількість ускладнень. При цьому кількість чоловіків, що звертаються до урологів з скаргами на “короткий пеніс” постійно збільшується, констатують автори статті, однак в більшості подібних випадків довжина їх пенісів є абсолютно нормально. У чоловіків, не в останню чергу завдяки інтернету, склалося явне перебільшення уяви про те, якою має бути довжина їх пеніса.

З наукової точки зору довжина члену є нормальною, якщо вона складає принаймні 4 см в спокійному стані і 7.5 см в ерогованому. Деякі поправки в цю норму може внести зріст чоловіка і індекс маси тіла, котрий може вказувати на відхилення між вагою чоловіка і його комплекцією.

Але, як показують черги в урологічні кабінети, не всі з такою точкою зору згодні. Чоловіку з маленьким членом, котрого уролог відмовився направляти до хірурга, залишається розраховувати лише на нехірургічні методи збільшення довжини члена, котрі, якщо ви заглянете в свою електронну скриньку, призначену для спаму, досить активно рекламуються в інтернеті.

Щоб виявити, наскільки ефективні і безпечні різні методики по збільшенню члена, співробітники Університету Турину Марко Одера і Пауло Гонтера проаналізували дані з наукової медичної періодики. Всього вони виявили десять досліджень, присвячених таким специфічним методам. Виявилося, що самим ефективним неінвазивним методом, збільшуючим статевий член, виявився метод витягування. Так, в одному випадку вдалося досягнути стійкого збільшення члена на 1,8 см, в іншому – на 2,3 см в спокійному і на 1,7 в ерогованому стані.

Однак зусилля, витрачені на досягнення цих результатів, виявилися просто титанічними. В першому випадку пацієнту довелося носити спеціальний розтягувач по 6 годин в день протягом 4-х місяців, а в другому по чотири години, протягом півроку.

Ще один пристрій для збільшення члену – вакуумна помпа, що створю навколо члена зону пониженого тиску. В принципі те саме, що і витягування тільки не чисто механічне, а вакуумне.

Шестимісячне використання помпи не дало помітних приростів в розмірах чоловічих членів, але деякі пацієнти, демонстрували “дещо на зразок психологічного задоволення”, відмічають медики.

В двох випадках було вивчено дію так званих “мошоночних кілець” – кілець з твердого чи гнучкого матеріалу, що охоплюють область основи члену і мошонки. Такі кільця “можуть збільшувати  довжину ерегованого члена і підтримувати ерекцію, в тому випадку коли чоловік перебуває в стресовому стані”, резюмують вчені.

Підтверджених даних про ефективність широко розрекламованих “вправ по збільшенню члена” немає, повідомляють Ордера і Гонтера. До того ж існуючі техніки, що дозволяють збільшити довжину члена зовсім не збільшують його товщину.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *