Бидло паркується на вулицях міста – хай країна знає свої героївгромадянин, що керує чорним Chevrolet Aveo днз АО 0498 АР коли паркується то не думає ні про кого, щоразу створюючи труднощі мешканцям вул. Лермнтова та іншим, хто їде. Рано чи пізно отримає цеглу в лобове скло.

водій Октавії АО 0775 ВВ також в гробу бачив водіїв з вулиці Лєрмонтова – припаркував машину прямо на виїзді з вулиці – викручуйтеся як хочете. при цьому через затоновані вікна його автівку перешкоду зліва помітити важко – треба виїхати на середину Швабської щоб повернути.

водій ВАЗ-2115 АО 0487 АХ також плював на всіх ставши на інший стороні дороги того ж перехрестя.

водії Чері АО 4742 АО та Шевроле АО 7043 АЕ допомагають проводити ремонт всравши свої авто в зоні укладення асфальту прямо посеред дороги.

водій Славути АО 0872 АІ вважає, що паркування прямо перед пішохідним переходом це норма, цікаво, що з цього приводу можуть сказати ГАЇшники.

автомобіль Ока  311-96 РЕ  не дивлячись на малі розміри авто все одно вирішив бути як усі бидляки і вліпив свою автівку прямо на виїзді з двору 16 поверхівки, хай всі хто виїзжають висовуються наосліп. Причому робить це регулярно.

власнику ніссана плювати на пішоходів АО 0123 АТ і правило про скільки має залишатися місця для проходжу людей.

так само думає таксист на Матізі АО 3195 ВА

і водій Октавії АО 7228 АО

водії Жигуля та Міцубісі змовилися і разом перегородили дорогу

водій Фольксвагена АО 9235 АН плював на закон і інтереси пішоходів прямо напроти будівлі суду. Дивно, що законів не знає.

Ну і на останок водій чергового Жигуля А 2026 ІК вирішив, що той проміжок який він залишив пішоходам відповідає вимогам правил дорожнього руху. Далі буде. Вітаю всіх, хто потрапив у цей репортаж. Знято сьогодні – 27 листопада 2012 року.

Опубліковано у Бидло і паркування, Новини | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *