Тест протеїну КСБ 70 Бучач на кількість білку

КСБ 70 Бучач

КСБ 70 Бучач

Оскільки надворі жорстка економічна криза і купувати дорогі імпортні протеїни дорого, та і не дуже добре вирішив придбати продукт вітчизняного виробництва, а саме КСБ 70 бучачського сирзаводу, а заодно перевірити свій організм на можливість перетравлення лактози, оскільки КСБ 70 містить її немало. Жодних розладів травлення не відчув, переноситься дуже добре (у мене особисто) навіть при дозах 50 грамів за раз. Змішується як з іншими протеїнами так і у воді, молоці, кефірі чудово. Смак молочний, запах молочний. При нагріві запах як у молока також. Звертається дуже добре. Кількість білків велика. Єдиний невеликий мінус – шейкер потрібно мити одразу після використання бо зіпсується і доведеться драїти порошком  (консерванти відсутні). По структурі схожий на сухе молоко, а не на інші протеїни. Липне до ложки та язика. 

Значить заявлені характеристики концентрату сироваточного білку КСБ 70 виробництва бучач такі:

На 100 грам продукту:

Білок – 70 грам (у деяких зразках до 81.5 грам)

Жири – 5 грам

Вуглеводи – 18 грам

Волога – 5 грам

Ну і тест саме зображено на відео:

Увага остерігайтесь шахраїв і не замовляйте одразу у незнайомих продавців великі пакування. Спочатку замовте на пробу, проведіть тест і тоді вже замовляйте необхідну кількість.

звантаження (1) звантаження (2) звантаження

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.

2 Responses to Тест протеїну КСБ 70 Бучач на кількість білку

  1. Майстер says:

    Відео довелося видалити з міркувань особистої конфіденційності. По суті – згортається багато – тобто можна сміло користуватися КСБ Бучач якщо вам підходить його смак.

  2. Петро says:

    Чудовий протеїн, сам п”ю і всім раджу. Працюю з Бучачом більше року. Кому потрібно можу замовити.
    Усім анаболізма =)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *