Поїздка в с. Лумшори Перечинського району Закарпатської області на водоспади

Отже вчора 11 травня 2013 група з трьох велосипедистів любителів вирішили підкорити “сотку”. Маршрут обрали наступний:
Ужгород-Перечин-Лумшори і назад. Всього 105 кілометрів. Середня швидкість на дистанції вийшла 23.8 км/год, це не враховуючи зупинок. По дорозі туди нам трошки допомагав південно-східний вітер. Тому зупинок робили мало і перша зупинка була в Перечині:

В Перечині традиційно гарно і символічно виглядає гірський хребет Синаторія.

Наступна зупинка біля чайника – тут велосипедисти можуть поповнити запаси питної води в далекій дорозі.

Далі швидко набираємо темп 28 км/год і в с. Тур’ї Ремети повертаємо в сторону с. Туриця, на одному з поворотів відкривається краєвид на г. Полонина Рівна – її ми будемо підкорювати деще пізніше.

Минувши с. Туриця велосипедистам відкривається чудовий краєвид на с. Вільшинки, що розташоване високо в горах

Час від часу під час велоподорожі по серпантину нам відкриваються нові й нові краєвиди


Нарешті ми майже дісталися цілі – перший водоспад в с. Лумшори вражає своєю красою


Біля нього ми присіли на травичку перепочити


Далі дорога псується і на перекачаних дорожних шинах стає їхати некомфортно, вже не кажучи про сліки шосейні. Доїжджаємо до водоспаду, що за турбазою “Полонина”.


Велетенські камені, між яких тече стрімкий гірський потік, місток хлипкий доситьВелетенська кам’яна порода виходить тут на поверхню і вода камінь точить.


Швидко проводимо фотосесію для сімейного фотоальбому, їмо, виносимо велосипеди на дорогу і збираємося в зворотню дорогу. Швидкі спуски і досить швидко добираємося до с. Тур’ї Ремети. Дещо зустрічний вітер відкоригував надію на легке повернення додому, щоб тримати темп 28-30 незважаючи на спуск доводиться сильно налягати на педалі. На зворотньому шляху робимо багато зупинок – їзда на велосипеді проти вітру вимотує, трохи фотографуємо.


Втомлені, але щасливі через деякий час доїжджаємо до Ужгорода. Мене техніка не підвела – мій велосипед в нормі. В Саші лопнула одна спиця на задньому колесі. Це не дивлячись на високопрофільні зубаті колеса і м’яку вилку Fox Vanilla. Думки на майбутнє – варто знижувати тиск у вилці перед довгими велосипедними асфальтовими покатушками на накачаних до максимуму колесах. Impac Outpac котить непогано, але при тиску більше 3-х атмосфер дубовий як дуб ))
Всім миру та злагоди, заходьте на наш форум ужгородських велосипедистів.
В велопоході використовувалися велосипеди на базі Trek Marlin 2013, Cube, Neuser. Фотографії виконані камерою Nikon D3200.

Опубліковано у Велосипед, Новини | Теґи: , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *