Комунальні терористи в Ужгороді або як протягом року мусять трапитися аварії з постачанням усіх можливих ресурсів

Так проживаючи в звичайній багатоповерхівці в звичайному районі м. Ужгорода протягом досить короткого проміжку часу доводиться терпіти комунальний терор з боку усіляких комунальних служб та постачальників.
– з вивезенням сміття просто катастрофа, якщо з майданчиків сміття вивозять то із двору сміття надуте вітром і нерадивими мешканцями не вивозить і не прибирає ніхто.
– прибирання вулиці не проводиться належним чином, до прибирання залучаються особи сумнівної репутації (не буду расистом, але якість виконанням змушує). Чому цигани виключно займають посади двірників в ЖРЕРАх міста Ужгорода? Хто їх приймає на роботу? Більшість з них не несуть жодної особистої відповідальності за виконувані роботи. Та я підозрюю, що корінь зла не тільки в них, керівництво ЖРЕРІв призначається міським головою і міською радою. Ці люди не забезпечують жодного, навіть на 3 виконання робіт з очищення прибудинкових територій. В дворах працівниками ж жрерів тими ж циганами влаштовані сміттєзвалища. Сміття по одному відру двірник вже 1500 разів міг вивезти. Та ні – купи сміття лежать і викликають почуття покинути це місто раз і на завжди.
– протягом року зимою 2012 мало не два тижні довелося сидіти без води через неспроможність ЖРЕРу та водоканалу відновити водопостачання.
– протягом 2012 року відбулася газова катастрофа – без газу також довелося сидіти мало не тиждень.
– протягом початку 2013 року дві доби підряд було відсутнє світло серед зими.
– протягом усього 2012 року підвал будинку був залитий фекаліями та нечистотами, ніхто не приймає заходів до ремонту чи проведення дренування підвалу.
– під’їздна дорога до будинку знищується щорічно – після ремонтів котловани не асфальтуються, при цьому старий асфальт вивозиться в невідомому напрямку.
– працівники ЖРЕРу здебільшого алкоголіки, хто їх працевлаштовує? Свої функції вони не виконують.
– усі аварії ліквідовуються тільки після феноменального психологічного тиску на всі інстанції – міськвиконком, жрер, мрем і т.д.

Такого хаосу в комунальній сфері не було ще ніколи. І це на фоні постійних справних платежів населенням.
очевидно, що водоканал, закарпатгаз, жрери умисно доводяться корупціонерами до банкрутства аби уникнути виконання ними свої прямих забов’язань та перенесення платежів у корупційні схеми. Те саме із постачанням світла.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *