Бидло на шевроле авео, вольксваген пассат, сліпі даішники та дивні знаки на безглуздій і невблаганній Швабській

Черговий раз розміщу фото бидла на Шевроле Авео АО 0498 АР, яке паркується прямо на виїзді з вулиці Лєрмонтова. Це при тому, що на Швабській в Ужгороді зараз явно набагато більше паркувальних місць стало – заради цього знищили купу дерев і газонів – перетворили Швабську на асфальтове пекло – літо ще дасть жару – тепер вже не перейдешся на розслабончику….Також в черговий раз відзначився Фольксваген Пассат АО 0930 АІ  якому однаково яким чином виїзжатимуть водії з Лєрмонтова.

А ще мені цікава логіка тих хто навішав знаків “Рух наліво” (чи направо) по всіх в’їздах на вул. Швабську. Тепер, доводиться мотати кола містом безглуздо випалюючи паливо на машині. І ДАІшники регулярно пасуться тепер на Швабській цілий день стоїть їхня машина. Причому порушення правил паркування вони вперто не бачать. Найближчим часом чекайте на фоторепортаж присвячений діяльності Ужгородського ДАІ.

Опубліковано у Авто, Бидло і паркування | Теґи: , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *