Як природно підвищити рівень тестостерону у чоловіків?

Як відомо якість життя чоловіка багато у чому залежить від його гормональної системи. Одним з найважливіших гормонів є тестостерон. Багато чоловіків в умовах міського малорухливого способу життя страждає від зниження рівня тестостерону. Наслідками цього є знижена потенція, мала м’язова маса, інші небажані речі як то зменшення волосяного покриву на обличчі, рідка борода, депресія, стреси і т.д.

Як же просто і швидко вирішити цю проблему? Як відновити свій рівень тестостерону природнім шляхом? 

Головним чинником зниження рівня тестостерону в крові є його ароматизація за допомогою фермента ароматаза  Р450 перетворює тестостерон на естрадіол – жіночий статевий гормон, а це в свою чергу збільшує також рівень гормону пролактину, що в цілому дуже негативно впливає на потенцію і інші тестостероно залежні речі.

Ароматаза міститься у жировій тканині і чим більше жиру в організмі тим більша ароматизація тестостерону, що призводить до суттєвого зменшення концентрації його в крові.

Щоб не бути голослівним як більшість “британських вчених”, я вирішив провести експеримент на собі. Оскільки я мав деякі жирові відкладення після зими я вирішив схуднути і зробив заміри тестостерону до і після схуднення. Процесс схуднення був повільним і зайняв близько півтора місяця, за цей час я схуд на 5 кг. В результаті рівень тестостерону зріс з 9.96 нмоль/л до 11.16 нмоль/л, що становить 12% росту.

testosteron

Отже робіть висновки панове, всього 5 кг зайвого жиру знизять ваш рівень тестостерону на 12%. Експеримент буде продовжений і далі на черговому етапі “сушки”, думаю зробити аналізи десь через 3 місяці для порівняння результатів.

Опубліковано у бодібілдінг, Здоров'я | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Як природно підвищити рівень тестостерону у чоловіків?

  1. Пінґбек: Як природно підвищити рівень тестостерону | Здоров'я, бодібілдінг, фітнес, велосипед, харчування, інформація і технології

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *