55 способів підвищити рівень тестостерону (частина 1.)

Загальні правила для підвищення рівня тестостерону

молекула тестостерону

молекула тестостерону

1. Перший спосіб має цілком психологічний характер. Справа у відтворенні того стану, котрий зазвичай підтримується нормальним рівнем гормону тестостерону. Мова йде про необхідність перемагати. Цей варіант є самим швидким способом збільшити вироблення гормону в організмі. Для цього достатньо ставати перед собою реальні задачі і досягати успіху у їх вирішенні. Дуже скоро ви пересвідчитеся, що кількість чоловічого гормону тестостерону збільшилася.

2. Думайте як чоловік. Щоб відчувати себе як чоловік, ви повинні думати як чоловік! Яка ваша ціль, для чого ми народжені? Будьте впевнені в собі і у відносинах з протилежною статтю!

3. Тримайте себе в сексуальному тонусі. Дивіться фільми з еротичним вмістом, купуйте чоловічі журнали. Регулярно відвідуйте танцполи, знайомтеся з дівчатами. Чим більше у вас подруг, тим краще. Не варто гнатися за кількістю сексуальних контактів. Навіть просте повсякденне спілкування з дівчатами підвищує рівень секреції тестостерону.

4. Подумайте про секс. Це може здатися дещо дивним, але коли ви думаєте про секс, ви стимулюєте вироблення тестостерону.

5. Рівняйтеся на біоритми. Ставте сексуальні, спортивні і трудові рекорди, коли текстикули викидають в кров великі дози тестостерону: з 6-8 і 10-14 год. З 15 до 24 годин старайтесь не напружуватися – в цей час гормональна “фабрика” функціонує на малих обертах. Максимальна кількість гормону виробляється о 7 ранку, а найнижчий рівень о 8-й вечора.

6. Ранковий секс. Окрім спалення кількох зайвих калорій кожен ранок, ви отримаєте сплеск тестостерону. То що у нас, чоловіків, є ще один зайвий привід розрухати подругу зранку.

7. Сміх і відпочинок. Кортизол – головний ворог тестостерону. Кортизол блокує виробництво тестостерону і підвищує рівень естрогену. Смійтеся, позбавляйтеся від стресу, і можете не сумніватися, рівень вашого тестостерону найближчим часом зросте.

8. Хороший сон. Сон тривалістю не менше 7-8 годин може порушити ваш добовий ритм. Тому не дивуйтеся, якщо після багатьох годин роботи, відвідання брудних сайтів, і клубу до ранку, ваш сексуальний мотор починає ламатися. Старайтеся добре спати вночі протягом 7-8 годин. Лягайте не пізніше 11-ї вечора.

9. Спалюйте зайвий жир. Жир сприяє секреції естрогену. Саме тому у чоловіків з “пивним животом” жіночі риси (широкий таз, вузькі плечі, збільшені груди). Якщо ваша маса на 30% більша ідеальної ваги, про нормальне вироблення тестостерону можна забути.

10. Не бійтеся загоряти. Сонце дуже важливе для підвищення рівня тестостерону. І справа не тільки у вітаміні D, сонце відіграє важливу роль у функціонуванні і омолодженні організму людини. Це не значить, що ви повинні виглядати як “мукломен”. Просте майте на увазі, що хоча б іноді сонце повинне пробиватися через вашу футболку! Згідно дослідженню проведеному вченими з Медичного університету Грацу, Австрія, опублікованому в журналі “Клінічна ендокринологія” завдяки вітаміну D загоряння підвищує тестостерон у чоловіків. Так як вітамін D виробляється під дією сонячних променів, вчені рекомендують світлошкірим людям, мінімум по 15 хвилин отримувати сонячні ванни на лице і руки. В той же час людям з темною шкірою потрібно в три рази більше часу. Дослідники визначали взаємозв’язок вітаміну D і тестостерону на 2299 чоловіках протягом декількох місяців. Вони також відмітили, що у чоловіків, котрі мали принаймні, 30 нг вітаміну D в кожному мілілітрі крові, був самий високий рівень циркулюючого тестостерону.

11. Надлишок естрогенів і ксеноестрогенів. Щоб позбавитися від надлишку естрогенів, котрі зменшують виробництво тестостерону вашим тілом, ви можете вживати більше сирих хрестоцвітих овочів, таких як кочанна, цвітна, брюссельська капуста, брокколі, бок чой, редис, ріпа. Ці овочі містять речовину під назвою дииндолілметан, котрий допомагає організму позбавлятися від зайвого чоловічого гормону. Також ви можете їсти більше клітковини, щоб природнім способом очищати своє тіло і позбавлятися від токсинів, що викликають надлишок естрогенів. Більшість фруктів і овочів, горіхів і бобових містять велику кількість клітковини. Ксеноестрогени є штучними естрогенами, котрі містяться в пестицидах, штучних гормонах росту і стероїдах, освіжувачах повітря і пластикових контейнерах. Ксеноестрогени підвищують рівень жіночого гормону, знижуючи рівень тестостерону. Тому намагайтесь уникати споживання фруктів і овочів, що містять пестициди, продуктів тваринництва (м’яса і молочних продуктів), вирощених з використанням штучних гормонів росту і стероїдів. Для збарігання харчових продуктів користуйтеся посудом із скла, а не з пластику, так як пластикові вироби як правило містять ксеноестрогени. Не використовуйте духи і освіжувачі повітря, в котрих в якості одного з інгридієнтів міститься парабен, він являється ксеноестрогеном.

12. Скажи до-побачення алкоголю. Для підтримання здорового рівня тестостерону, і хорошої ерекції, потрібно позбавитися від алкоголю. Алкоголь впливає на ендокринну систему, примушуючи ваші яйця припинити вироблення тестостерону. Також вживання алкоголю викликає вироблення гормону стресу – кортизолу. Котрий розщеплює м’язові волокна. Про шкоду алкоголю для організму атлета знають всі. Окрім негативного впливу на внутрішні органи, він також містить естроген, котрий ще більше пригнічує власний тестостерон. Окрім цього, алкоголь вимиває з організму цинк. В більшій мірі це все відноситься до любимого напою багатьох чоловіків – пиву. Якщо вже вибирати між пивом, горілкою і коньяком – віддайте перевагу міцним напоям.

13. Куріння. Науково доведено, що нікотин і котитинин в сигаретах також гальмують і знижують виробництво тестостерону.

14. Перегрів яїчок. Ваші яїчка повинні мати температуру на кілька градусів нижче температури тіла, що краще функціонувати і підвищити виробництво тестостерону. Якщо ви носите щільно прилягаючу білизну, вузькі джинси, довго приймаєте гарячу ванну, тримаєте ноутбук на колінах і робите інші речі, що призводять до перегріву яїчок, ви будете перешкоджати виробленню тестостерону.

 Продовження…

Опубліковано у бодібілдінг, Здоров'я | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до 55 способів підвищити рівень тестостерону (частина 1.)

  1. Пінґбек: 55 способів підвищити рівень тестостерону (частина 3.) | Здоров'я, бодібілдінг, фітнес, велосипед, харчування, інформація і технології

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *