Реги-Анальний мер Ужгорода встановив дибільний порядок руху Швабською не спитавши людей

 

Антинародна реги-анальна влада на чолі в Ужгороді з Погореловим встановила механізм доїння водіїв на Швабській зробивши її під шумок ремонту односторонньою парковкою для “Газди” та інших “бізнес-центрів”! Так інтереси мешканців вулиць Лєрмонтова, Жемайте, Новака, Конопляної та інших прилеглих знехтувані – проїзд в сторону Петеві Швабською заборонений. ДАЇшники безжалісно доять водіїв на Швабській. І всі сумирно мовчать. При цому доводиться кружляти містом безглуздо. До відома влади на цих вулицях проживає велика кількість людей і для багатьох з них буде незручно штовхатися в корках на виїзді із Швабської в сторону універмагу “Україна” для проїзду виділено аж 20 секунд. Щодня спостерігаємо штучно створені дибільними порядками анальної влади міста колони машин на Швабській. В результаті – забруднення атмосфери, нерви і чергове переконання в тому, що Погорєлову пора у відставку! Антинародний мер повинен покинути цей пост, оскільки цілком вже себе дискредитував в очах виборців – мешканців міста.

Ремонтні роботи штучно затягуються, а зате доїти водіїв не зробивши належних умов для проїзду, дуже спішать. Так про те, що виїзд на “північ” по Швабській неможливий водій котрий їде з вул. Минайської дізнається вже коли переїде перехрестя. Тоді він має їхати до СШ№6 і там якимось чином розвертатися і під’їзжати до місця призначення вулицями Польовою, Конопляною, Тіхого по величезним ямам.

Немає сенсу описувати весь дибілізм ситуації. Водії в шоці.

 

 

 

 

Опубліковано у Авто, Новини | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>